День української писемності та мови

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Педагогічний колектив та вихованці нашого НВК також долучилися до його святкування.У школі пройшов І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а також було проведено Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який написали не тільки учні, а й учителі.

Родзинкою свята в школі стало проведення виховного заходу «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить», головною метою якого було показати всю красу та велич української мови через різнобарвність українських традицій, що в свою чергу сприяло об’єднанню учнівського колективу та вихованню справжніх патріотів.

Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.