Тридцять п’ята річниця Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, розвитку патріотичного виховання молоді, любові до рідного краю, поваги до старших поколінь у КЗ “Йосипівська гімназія” відбулася лінійка – реквієм “Чорнобильські дзвони”.

Поіменно згадала педагог- організатор Іглінська Г.А. пожежних Чорнобиля, які першими прийняли найжорстокіший удар на четвертому блоці та односельчан, які, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Під час заходу діти переглянули документальний фільм про Чорнобильську зону.Пам’ять про загиблих у цій трагедії учні та вчителі вшанували хвилиною мовчанн