«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

УСЕ НАВКОЛО – ЕНЕРГІЯ

06.10.2016

Під такою назвою в столиці пройшов фінал МАНівського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6–8-х класів


Конкурс відбувався у два етапи. На першому, відбірному, етапі, що проводився у заочній формі, журі, ознайомившись з роботами конкурсантів, визначило фіналістів у чотирьох номінаціях: «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження у побуті та навчальному закладі. Екобудинок», «Енергія та довкілля», «Популяризація енергозберігаючого способу життя».

З 27 по 29 вересня пройшов другий, фінальний, етап змагання, для участі в якому було подано 100 пошукових робіт від 107 школярів із 21 області України та Києва. Цей етап конкурсу відбувався вже очно – учасники захищали свої дослідження у формі учнівської конференції.

Павло Ящук, учень 8 класу Йосипівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.» Малинського району отримав подяку за участь у конкурсі від президента МАН Станіслава Довгого.

Доречно відзначити, що крім самого змагання учні відвідали тематичні лекції, ознайомилися з історичними пам’ятками столиці і побували на екскурсії в Державному політехнічному музеї при Київській політехніці, де побачили досягнення українських науковців – всесвітньо відомі зразки авіації, космонавтики, військової техніки.

Тези наукових розвідок фіналістів видали окремою збіркою, які президент МАН Станіслав Довгий вручив учням під час церемонії закриття змагання.

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов