«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Свято обдарованості

22.05.2015

22 травня 2015 року  у великій залі Малинської райдержадміністрації відбулося традиційне свято вшанування призерів та учасників обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів.

З вітальними словами до присутніх в залі звернулися  голова райдержадміністрації Володимир Литвиненко та начальник відділу освіти Віталій Володимирович Коробейник.


 Учень нашої школи Ящук Павло, переможець обласного конкурсу на кращу програму для ПЕОМ, був нагороджений дипломом ІІІ ступеня Житомирського обласного центру науково-технічної творчості та грошовою винагородою. Вчитель інформатики Петровський Аркадій Петрович, який підготував переможця, був нагороджений дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю» та грошовою винагородою.


Учениця 9 класу Філоненко Тетяна, учасник обласного туру МАН в секції «Експериментальна фізика»  та вчитель Кириченко Олесандра Іванівна, учасники гуртка «Умілі руки» Горошко Володимир та Шульга В`ячеслав, учасники обласного туру конкурсів «Великодня писанка» та «Паперовий світ»  та керівник гуртка Шульга Тетяна Миколаївна, нагороджені грамотами та дипломами відділу освіти Малинської РДА.

 

Вітаємо переможців!

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов