«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Андріївські вечорниці

13.12.2014

  13 грудня православні християни вшановують Андрія Первозванного, який був одним із 12 апостолів Ісуса Христа і  навчав слов'ян християнству. Споконвіку в Україні на Андрія проводять святкові вечорниці (досвітки). Приміщення прикрашається вишиваними рушниками і дівочими віночками із стрічками, стіл - вишитою скатертиною, і обов'язково на Андрія горять свічки. Адже в цей вечір відбуваються різноманітні розваги: пісні, танці, кусання калити, святкова вечеря, а опівночі дівчата гадають, питають у Андрія про свою долю. Це свято за своєю обрядовістю одне з найяскравіших, тому й вирішили його провести в нашому НВК.

  Учні, разом з  учителем  української мови та літератури Білошицькою Л.М., музики – Кисельчук Н.І. та організатором позакласної роботи Ільєнко В.М., підготували цікаве дійство, під час якого відновили всі елементи Андріївських вечорниць.

  Не було байдужих ні серед артистів, ні серед глядачів - всі були активними учасниками свята. І кожен отримав не лише нові знання про свято Андрія, а й незабутні враження.

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов