«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Семінар – практикум вчителів правознавства та школа молодого вчителя історії

11.03.2011

11.03.2011 на базі Йосипівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів пройшли семінар - практикум вчителів правознавства та школа молодого вчителя історії загальноосвітніх навчально-виховних закладів району з проблеми: "Застосування інформаційно-комп`ютерних технологій у процесі вивчення історії в школі" та "Формування громадянської компетентності  на уроках правознавства".

Під час семінару вчителі історії та правознавства ознайомилися з матеріально - технічною  та методичною базою школи,  відвідали урок історії у 6 класі з використанням комп`ютерних технологій молодого вчителя історії Петровської А.В. з теми   "Давній Рим у VIII-I ст. до Н.Е. Узагальнення теми» та урок  правознавства у 9 класі «Трудовий договір» вчитель Ільєнко Валентина    Миколаївна.

Вчителі історії та правознавства, під керівництвом заступника начальника відділу освіти РДА Марека І.С.,  розглянули технологію та шляхи використання комп`ютерних технологій в процесі  вивчення історії та проблему формування громадянської компетентності на уроках правознавства.

 

 

 

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов