«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

"Відкритий світ"

04.03.2011

ПОЛОЖЕННЯ

Про загальнонаціональний учнівський конкурс

 на кращий логотип і талісман національного проекту «Відкритий світ»

 

Про Конкурс:

Конкурс проводиться державним підприємством «Національний проект „Відкритий світ» в рамках національного проекту «Відкритий світ».

Конкурс що проводиться в рамках національного проекту «Відкритий світ» на кращий варіант логотипу та талісману, має на меті залучити учнів та освітні установи до творчої роботи та ініціативи із визначенням символів, які стануть візиткою проекту.

Логотип і талісман, це словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з літерами, цифрами, словами або без них, що має в цілому відображали суть національного проекту «Відкритий світ».

 

Про національний проект «Відкритий світ».

Метою національного проектy «Відкритий Світ» є створення національної освітньої мережі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій з елементами стандартизації та уніфікації методик навчання, оцінки знань учнів та впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій в систему управління освітніми установами.

Реалізація завдань проекту дасть можливість отримати знання нової якості не залежно від місця проживання, вчителі та учні матимуть доступ до мультимедійних уроків та сервісів навчального процесу, а півтора мільйона армія школярів буде забезпечена нетбуками з українським навчальним програмним продуктом та матимуть доступ до мережі Інтернет в кожному куточку України.

Вимоги Конкурсу та анкета учасника доступні, а також додаткова інформація про національний проект «Відкритий світ» розміщена на Інтернет-сайті: http://www.ukrproject.gov.ua

 

Учасники:

До участі в Конкурсі на кращий логотип і талісман національного проекту «Відкритий світ» допускаються учні загальноосвітніх навчальних закладів України усіх форм власності.

 

Вимоги:

Логотип і талісман мають доповнювати один одного, символізувати та нести одну спільну ідею цікавого захоплюючого навчання, як необхідні кроки входження відкритий світ дитини.

  • Логотип - це об'ємний знак максимально простий у відтворенні, який впізнаватиметься як у кольоровому так і чорно - білому виконанні.
  • Талісман - це відображення будь-якого предмету, чи живої істоти, яка надихатиме учня до отримання знань та забезпечуватиме хороший настрій під час навчання, захищатиме дитину від злих сил і помислів.
  • Конкурсна робота повинна бути надіслана у кольоровому виконанні, формату А-5 (сторінка учнівського зошита).
  • В додатку до роботи обов'язково вказати прізвище, ім'я та по-батькові, вік, для учнів назву учбового закладу, домашню адресу, адресу електронної пошти, контактний телефон.

 

Відбір:

Для участі у конкурсі необхідно надіслати ваш варіант логотипу і талісману до 30 квітня 2011 року (включно) за адресою: 01015 м. Київ, вул. Цитадельна, 7-А, Національний проект «Відкритий світ», або е-поштою: i.kurus@ukrproject.gov.ua

Всі роботи, без винятку, будуть розмішені на Інтернет-сайті http://www.ukrproject.gov.ua у розділі конкурс починаючи з 20 квітня 2011 року, де шляхом громадського голосування буде визначено фіналістів, з яких Конкурсна комісія обере переможця.

Переможці конкурсу будуть оголошені в кінці травня 2011 року.

 

Заохочення:

Усі учасники Конкурсу отримають заохочувальні призи. Переможець Конкурсу і двоє фіналістів отримають цінні призи від організаторів Конкурсу, а кращі окремі роботи будуть відзначені дипломами.

 

Контакти:

З усіх питань щодо Конкурсу та проекту в цілому просимо звертатись за е-поштою: o.voronska@gmail.com Інтернет-сайті проекту: http://www.ukrproject.gov.ua.

  • Керівник проекту: Ігор Kvpyc, E-mail: i.kurus@ukrproject.gov.ua
  • Менеджер проекту: Володимир Бабенко, E-mail: vbabenko55@gmail.com

 

Анкета

Анкета

учасника загальнонаціонального

учнівського конкурсу на кращий логотип і талісман

національного проекту «Відкритий світ»

П.І.Б.

Адреса

Адреса закладу/учня

Індекс

Місто/село

Область, район

Вулиця, номер будинку, номер кімнати/офісу

 

 

 

 

Контактний телефон

E-mail, веб-сайт (якщо є)

 

 

Контактна особа

П.І.Б.

Вік

Посада

Контактний телефон (моб)

E-mail

 

 

 

 

 

Ваш варіант логотипу

 

Опис логотипу (що символізує)

 

Ваш варіант талісману

 

Опис талісману і його опис (що символізує)

 

 

 

Заповнену анкету разом з файлом-зображенням логотипу просимо надіслати на адресу: 01015 м. Київ, вул. Цитадельна, 7А, або на е-пошту: i.kurus@ukrproject.gov.ua до 30 квітня 2011 року (включно).

Анкети, які будуть отримані після розміщення робіт-претендентів на Інтернет-сайті проекту: http://www.ukrproject.gov.ua - розглядатися не будуть.

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов