«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Свято обдарованості

05.05.2012

05.05.2012 року у Великій залі Малинської райдержадміністрації відбулося традиційне свято вшанування призерів та учасників обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів.

З вітальними словами до присутніх в залі звернулися  заступник голови райдержадміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики Марценюк Валерій Віталійович, начальник відділу освіти Віталій Володимирович Коробейник.

 Учень нашої школи Якимчук Олександр, переможець обласного конкурсу на кращу програму для ПЕОМ, був нагороджений дипломом Житомирського обласного центру науково-технічної творчості та грошовою винагородою. Вчитель інформатики Петровський Аркадій Петрович, який підготував переможця, був нагороджений дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю» та грошовою винагородою.

Учень 9 класу Кузьменко Микола та учениця 9 класу Карпік Аліна, учасники обласного туру МАН в секції «Експериментальна фізика» та «Хімії та біології», нагороджені грамотами відділу освіти Малинської РДА та грошовими винагородами.

 

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов