«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Intel Техно Україна

26.12.2010

Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Управління освіти і науки

10014,  м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 12, тел.: 47-44-97, e-mail: edu@zt.ukrpack.net

Про проведення конкурсів

«Intel-Еко Україна» та

«Intel-Техно Україна»

у 2010 - 2011 навчальному році

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.11.2010 року № 1/9-866 „Про проведення конкурсів «Intel-Еко Україна» та «Intel-Техно Україна» у 2010 - 2011 навчальному році" та з метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій,  Міністерство освіти і науки спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г. Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.

Національний етап включає в себе два конкурси: «Intel-Еко Україна» (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України) та «Intel-Техно Україна» (установа-організатор - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»).

Конкурс «Intel-Еко Україна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями:  ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія.

Конкурс «Intel-Техно Україна» проводиться 27-31 січня 2011 року за категоріями:  математичні науки, фізика і астрономія, комп'ютерні науки, інженерія, енергетика.

Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.

Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.

Для участі в конкурсі «Intel-Техно Україна» необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 31 грудня 2010 року, а для участі в конкурсі «Intel-Еко Україна» - до 15 січня 2011 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

Конкурси «Intel-Техно Україна» та «Intel-Еко Україна» проводяться у два етапи:

І етап: 1 - 31 грудня 2010р. («Intel-Техно Україна»), 1 грудня 2010 року - 15 січня 2011 року («Intel-Еко Україна») - реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;

ІІ етап: 27 - 31січня 2011р. («Intel-Техно Україна»), 15-18 лютого («Intel-Еко Україна») - очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв'ю з журі.

Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 8 по 13 травня у м. Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна» за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.

Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF «Наука в школі» для наукових керівників  учасників конкурсів.

В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.

Просимо розповсюдити цю інформацію серед потенційних учасників конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-Техно Україна».

 

Умови  національних конкурсів: http://www.isef.kpi.ua та http://nenc.gov.ua/isef

умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp

вимоги до наукових робіт: http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf

 

Додаток 1 - умови проведення конкурсів

Додаток 2 - форма заявки на участь у конкурсі «Intel-Техно Україна» та «Intel-Еко Україна».

 

 

Начальник управління                                     

освіти і науки                                                                       О.В Пастовенський

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов