«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Свято обдарованості

10.06.2010

10 червня 2010 року в приміщенні Малинської районної державної адміністрації проведено щорічне свято вшанування призерів та учасників обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів.

На «Свято обдарованих» було запрошено 66 учнів та 63 вчителі з Чоповицької гімназії, Малинівського, Нововороб’ївського, Пиріжківського ЗНВК, Гранітнянської, Українківської, Скуратівської, Недашківської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубрівської, Горинської, Морозівської, Йосипівської, Ворсівської ЗОШ І-ІІ ст.

З вітальними словами до присутніх в залі звернулися заступник голови Малинської РДА Сергій Іванович Кучинський, заступник голови районної ради Марія Іванівна Насіканова, начальник відділу освіти Віталій Володимирович Коробейник.

      Учень нашої школи Марчук Сергій, переможець обласного конкурсу на кращу програму для ПЕОМ, був нагороджений дипломами обласного центру науково-технічної творчості та цінним подарунком – Flesh_memori 8 Gb. Вчитель інформатики Петровський Аркадій Петрович, який підготував переможця, був нагороджений дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю» та грошовою винагородою. Учень 4 класу Білокінь Михайло, який посів перше місце у районному конкурсі знавців рідної мови імені Петра Яцика, нагороджений дипломом  першого ступеню та цінним подарунком. Вчителька Грищенко Катерина Леонідівна, яка підготувала переможця, нагороджена дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю».

    

Вітаємо переможців!

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов