«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Всеукраїнський суботник

24.04.2010

Генеральне всеукраїнське прибирання до найвеличнішого цьогорічного свята - 65-річчя Великої Перемоги, ідею проведення якого висловив Президент Віктор Янукович, відбулося в суботу, 24 квітня, у нашій школі.

З історії відомо, що такі заходи як суботники, виникли майже 100 років тому, навесні 1919-го, і сприймалися як нове відношення до праці: добровільне безоплатне виконання громадських робіт. У 30-ті роки минулого століття, коли революційний ентузіазм потрохи згас, а тодішній державі потрібна була безкоштовна робоча сила, суботники стали вже примусово-добровільними - їх не любили, але партійно-комсомольська дисципліна змушувала долучатися до колективу.

  Наш загальноукраїнський суботник інший. Його мета чиста й патріотична, вона йде від самого серця: гідно підготуватися до Дня Перемоги, прибрати своє рідне село, упорядкувати могилу загиблих героїв, висадити зелені насадження.

  З самого ранку учні нашої школи працювали не покладаючи рук. Було посаджено 114 дерев: серед них каштани, горобина, бузок, вишня, калина.Пересаджено і висаджено на клумби квіти. Гарно працювали учні 8, 5, 4 та 7  класів. Найбільше саджанців приніс учень 6 класу Якимчук Олександр. З великим задоволенням посадили своє перше деревце учні 1 класу Горошко Андрій та Рошко Анастасія.

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов