«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Гості з Казахстану

17.04.2010

  Із 09 квітня по 09 травня 2010 року в нашій школі проходить місячник оборонно – масової роботи, під час якого учні ще раз долучаються своїми серцями до пам’ятних днів Великої Вітчизняної війни, до ратних подвигів своїх прадідів, а також полеглих при визволенні рідного села Йосипівка.

 Хвилюючі зустрічі із людьми, долі яких обпалила війна, незабутні сторінки обговорених книг на цю тему, читання поезій, вітання людей,  що пережили коричневу чуму фашизму, акція  «Допоможи ветерану» - це не повний перелік заходів, приурочених 65-ій річниці Великої Перемоги.

  А 15 квітня 2010 року до школи завітали внуки воїна Великої Вітчизняної війни, Кузембаєва Адильбека, 1907 року народження, жителя 16 аулу Теренгусинського району Урамновської області Казахської РСР, який загинув 24 грудня 1943 року у боях біля с. Липляни і похований у с.Йосипівка Малинського району Житомирської області в братській могилі.

 До цього часу сім’я загиблого була повідомлена, що Адильбек Кузембаєв пропав безвісти, але дякуючи розсекреченим даним, які виклала в мережі інтернет Російська Федерація, його внуки змогли знайти місце поховання свого дідуся.

  Щиро дякували внуки загиблого, (бо син Адильбека 1936 року народження, який майже не пам’ятає свого батька, але всі свідомі роки свого життя його шукав, на даний час прикутий до ліжка і не зміг приїхати), це Канат Адільбек-Бегалієвич, якому дали прізвище діда, та онука Лаура Бегалієва за те, що з любов’ю і повагою ставляться наші діти та односельчани до пам’яті полеглих у Великій Вітчизняній війні, за те, що ніколи не заростає стежинка до могили їхнього діда, який віддав життя за мир і спокій кожної сім’ї, незалежно від національності.

  А на згадку з собою вони взяли святу землю з могили діда, українську хлібину, вишитий рушник та віночок, для майбутньої правнучки загиблого, внуки Лаури. Смакували березовим соком, і запевняли, що завітають у щедру золоту осінь до нас.

 

 

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов