«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги

09.05.2017

   Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

  Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг  у найжорстокішій війні, яку не знало людство.Ми у вічному боргу перед загиблими воїнами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

  Висловлюємо подяку депутату Житомирської обласної ради, генеральному директору ТОВ "Юнігран" Диняку Сергію Васильовичу, який допоміг виготовити памятник Герою Радянського Союзу Олександру Петровичу Єгорову, бюст якого був викрадений вандалами рівно рік тому.

    Ми вдячні також Чоповицькому селищному голові Філоненку Михайлу Миколайовичу за сприяння у відновленні освітлення на Братських могилах, а також всім небайдужим Йосипівчанам за допомогу у реконструкції меморіалу.

  Вітаємо всіх, з цим святом, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя. Нехай ніколи не закриють мирне небо хмари війни.

Богослужіння за загиблими воїнами  проводить отець Володимир.

Учні Йосипівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів» вітають з Днем Перемоги присутніх.

Голова СФГ «Йосипівське» Сосуля Валерій Петрович вручає подарунки дітям війни.

Меморіальний комплекс у с.Йосипівка.

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов