«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Серпнева конференція педагогічних працівників

27.08.2011

25 серпня у великому залі Малинської райдержадміністрації управлінням освіти Малинського райвідділу освіти  проведено пленарне засідання серпневої конференції педагогічних працівників району.

На заході були присутні  голова райдержадміністрації  Ободзинський Геннадій Володимирович, заступник голови райдержадміністрації Марценюк Валерій Віталійович начальник управління освіти Коробейник Віталій Володимирович, народний депутат України Рудченко Микола Миколайович.

З доповіддю «Якісна освіта - запорука самореалізації особистості», в якій йшлося про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти, виступив начальник управління освіти В.В.Коробейник.

На конференції привітали вчителів, які  пішли на заслужений відпочинок, та прийняли в педагогічну сім'ю молодих вчителів.

За наслідками рейтингу навчальних закладів Малинщини, серед шкіл І - ІІІ ступеня лідером стала Чоповицька гімназія, а серед шкіл І - ІІ ступенів, п'ятий рік поспіль, Йосипівська ЗОШ І - ІІ ступенів.

Начальник відділу освіти Малинської РДА Коробейник В.В. вручив школам - переможцям цінні призи - ноутбуки.

На завершення конференції відбувся святковий концерт.

 

Вітаемо переможців!

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов