«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Свято обдарованості

22.05.2011

21.05.2001 року у Великій залі Малинської райдержадміністрації відбулося традиційне свято вшанування призерів та учасників обласних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів

З вітальними словами до присутніх в залі звернулися  голова Малинської РДА Ободзинський Геннадій Володимирович, заступник голови райдержадміністрації Марценюк Валерій Віталійович, начальник відділу освіти Віталій Володимирович Коробейник.

 Учень нашої школи Марчук Сергій, переможець обласного конкурсу на кращу програму для ПЕОМ, учасник обласного туру МАН з інформатики, учасник обласного туру Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання був нагороджений дипломом обласного центру науково-технічної творчості, грамотами відділу освіти та грошовою винагородою. Вчитель інформатики Петровський Аркадій Петрович, який підготував переможця, був нагороджений дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю» та грошовою винагородою. Вчитель трудового навчання Шимончук Павло Павлович нагороджений дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю».

 Учениця 9 класу Семеняка Ірина, учасниця обласного туру МАН з біології, нагороджена грамотою відділу освіти Малинської РДА. Вчителька Петровська Алла Василівна, яка підготувала учасницю, нагороджена дипломом «За активну роботу з обдарованою молоддю».

 

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов