Тиждень історії «Історична подорож»

З другого по шосте квітня в Йосипівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів проходив тиждень історії, який отримав назву «Історична подорож». Кожного дня були заплановані цікаві та пізнавальні вікторини, конкурси та змагання між учнями.  В понеділок, під час відкриття, прийшло формування команд та було організовано квест, метою якого став пошук  хмаринок, які містили історичні поняття та терміни, які треба було пояснити.

На наступний день учнів чекала зупинка «Київська Русь-Україна», де підростаюче покоління демонструвало свої  знання з найдавніших сторінок нашої історії. Особливий інтерес викликав «Історичний марафон», де потрібно було не тільки гарно знати історію, а ще й показувати інші вміння та навички, такі як малювання та винахідливість.

У четвер було проведено козацьку вікторину, де всі питання стосувалися однієї із найславетніших епох нашої держави – козацької доби. Особлива увага була спрямована на «Конституцію Пилипа Орлика», адже саме п’ятого квітня, але далекого 1710 року,  вона була ухвалена козацькою елітою у вигнанні.

Загалом, тиждень історії пройшов вдало, але саме головне – активно та цікаво. Учні та педагоги школи отримали море позитивних емоцій та дізналися багато  цікавого з історії держави, яка є нашою Батьківщиною.