Тиждень англійської мови

З 17 по 21 грудня 2018 року в Йосипівському НВК «ДНЗ-ЗНЗ  І-ІІ ступенів» проходив тиждень англійської мови. Кожен день був присвячений певній темі, згідно якої учні виконували певні поставлені завдання. Щоб досягнути поставленої мети, учні використовували набуті навички та знання, розвивали критичне мислення та творчі навички.

Відкривали тиждень іноземної мови наші молодші школярі, адже перший  день розпочався святом алфавіту «MyABC». Учні презентували англійський алфавіт, співали пісні присвячені літерам абетки, а потім, працюючи в командах, виконували різноманітні завдання. Діти активно приймали участь у святі та кожен клас був нагороджений грамотою.

Другий день тижня був присвячений подорожі до Великої Британії. Завданням учнів було придумати назву та емблему для свого класу, тому спочатку кожен клас презентував свої постери з назвами та емблемами. Потім для кожного класу було запропоновано вибрати одну із частин Великої Британії та презентувати її у вигляді проекту. Школярі активно залучалися до виготовлення постерів, де вони мали змогу проявити свою творчість, долучитися до спільної роботи в команді, використати набуті навички.

Третього  дня відбувся брейн-ринг  «WhoKnowsEnglishBetter?» і був пов’язаний з граматичною та лексичною компетентністю учнів. Школярі виконували різноманітні завдання та грали в різні ігри.

Наступного дня школярі знайомилися з традиціями британської кухні. Учням були запропоновані завдання згідно тематики дня, де вони мали змогу познайомитися з гастрономічними уподобаннями мешканців Великої Британії.

В останній день тижня англійської мови відбувся парад колядок, де учні класу співали колядки англійською мовою, адже п’ятий день був присвячений темі «Різдво» – найулюбленішому святу не тільки Британців, а й майже усього світу. Кожен клас заздалегідь готував свій виступ, передаючи святковий настрій свята, яке наближається. Наприкінці виступів були підведені підсумки роботи за тиждень і кожен клас був нагороджений грамотою за активну участь у роботі.