Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

На Житомирщині завершився II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт участь взяв 261 здобувач освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у складі 50 делегацій 32 територіальних громад Житомирщини.

Оцінювало обласний етап конкурсу висококваліфіковане журі – 78 науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та інших закладів міста, установ і організацій. З них – 10 професорів, 13 докторів та 53 кандидатів наук.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 24 лютого 2023 року №36 «Про підсумки II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2022/2023 навчальному році» учасники Чоповицького наукового товариства «Ерудит», учні КЗ «Йосипівська гімназія» здобули такі перемоги:

– у відділенні «Фізики та астрономії» учениця 8 класу Філоненко Олександра (науковий керівник Філоненко Н.І.), з роботою «Казкова фізика», зайняла ІІІ місце;

– у відділенні «Технічних наук» учениця 8 класу Прус Катерина (науковий керівник Петровський А.П.), з роботою «Розробка Powerвank на акумуляторах 18650», яка за захист наукової роботи набрала 91,42 бали зі 100 можливих, відзначена спеціальним дипломом.

Вітаємо переможців!